חוגים

23/12/2018 19:31 |

נפתחה ההרשמה לשיעורי ניסיון והתאמה.

בנוסף להחלקה ציבורית, ארנת OneIce משמשת גם בית לשיעורי לימוד החלקה ושתי אקדמיות ספורט קרח מקצועניות. האקדמיות מופעלת על ידי קבוצת OneIce, שהוקמה כדי לקדם את ספורט הקרח בישראל. אנחנו רואים את יעודנו באפשור קפיצת מדרגה לספורט הקרח בארץ, על ידי הקמת ארנת החלקה על קרח בסטנדרטים צפון אמריקאיים, אקדמיה להוקי קרח ואקדמיה להחלקה אמנותית.

שיעורי לימוד החלקה בסיסי

להחליק על הקרח נראה מפחיד וקשה ממבט ראשון , אבל עם המדריכים המנוסים שלנו כל אחד יכול. לימוד ההחלקה נעשה בקבוצות קטנות עם מדריכים מיומנים ומאפשרים לכל אחד ואחת, בכל גיל, לעשות את צעדיהם הראשונים על הקרח. תתפלאו כמה מהר תמצאו את עצמכם מחליקים בכיף.

בקרוב נפרסם את כל הפרטים ותוכלו להרשם כאן באתר.

האקדמיה להוקי קרח

האקדמיה להוקי קרח OneIce, היא בית הספר המוביל ללימוד הוקי קרח בארץ. מזה 25 שנה פעל בארץ ״בית הספר להוקי קרח ורולר״ שעכשיו משנה את שמו ל״אקדמיה להוקי קרח״ עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce שתהיה זירת ההחלקה המתקדמת והמקצועית בישראל.

אם את מחפשים (ומחפשות) ספורט מהיר, חזק וחכם – הוקי קרח הוא הספורט עבורכם. אצלנו אין צורך בידע מוקדם בהחלקה על הקרח. אנחנו נלמד אתכם להחליק, לשחק הוקי ואלו שירצו ויוכלו יצטרפו לליגה ולמועדוני הוקי הקרח שאנחנו מפעילים.

ההרשמה לתלמידים חדשים לאקדמיה להוקי קרח נפתחה!

הכנסו להסברים ורישום לשיעור ניסיון והתאמה

האקדמיה להחלקה אמנותית

האקדמיה להחלקה אמנותית OneIce, נוסדה כדי להפוך לבית הספר המוביל ללימוד החלקה אמנותית בארץ. אנחנו שואפים ליצור מסגרת מקיפה לענף, החל מחוגי ההחלקה הבסיסיים ועד מתן בית חם בישראל לספורטאים מצטיינים ולעזור להם לכבוש את דרכם אל הצמרת העולמית בהחלקה אומנותית, כל זה מתאפשר עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce שתהיה זירת ההחלקה המתקדמת והמקצועית בישראל.

ההרשמה לתלמידים חדשים לאקדמיה להחלקה אומנותית נפתחה!

הכנסו להסברים ורישום לשיעור ניסיון והתאמה